Loading...
آخرین پست ها
چهارشنبه 08 تیر 1401
چهارشنبه 08 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
سه شنبه 25 آبان 1400 مدیر عطریمو 52 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه لالیک نویر پرمیر الگانس انیمال (نواغ پریمیر الگنس انیمال)


در سال 2014، شرکت عطرسازی لالیک که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن لالیک نویر پرمیر الگانس انیمال (نواغ پریمیر الگنس انیمال) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر لالیک نویر پرمیر الگانس انیمال (نواغ پریمیر الگنس انیمال) با نام Noir Premier Elegance Animale هم شناخته می شود.
برند لالیک متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر رایحه های چرمی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از سسیل متون، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: شمعدانی ، هلو ، زعفران
اسانس میانی عطر: رز ، یاس، صمغ درخت گورجون
اسانس پایه عطر: چوب صندل سفید ، چرم
این عطر مردانه - زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر لالیک نویر پرمیر الگانس انیمال (نواغ پریمیر الگنس انیمال)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
لالیک نویر پرمیر الگانس انیمال (نواغ پریمیر الگنس انیمال)
خرید عطر اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید