Loading...
سه شنبه 11 بهمن 1401 مدیر عطریمو 277 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه نینا ریچی نینا لئو


برند نینا ریچی ادکلن برند نینا ریچی نینا لئو را در سال 2013 معرفی کرد. نینا ریچی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
نینا ریچی کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، نینا ریچی نینا لئو می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. نینا ریچی نینا لئو - Nina L'Eau از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی میوه ای دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های نارنگی ماندارین، بهار نارنج، سیب ، گریپ فروت ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گاردنیای یاسمنی، گیلاس ، آب ، شکوفه سیب ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک است.
برای خرید ادکلن اورجینال زنانه نینا ریچی نینا لئو به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید