Loading...
سه شنبه 15 شهریور 1401 مدیر عطریمو 150 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه اینیتیو پارفومرز پرایوز میستیک اکسپرینس


در سال 2015، شرکت عطرسازی اینیشیو پارفومز پرایوز که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن اینیتیو پارفومرز پرایوز میستیک اکسپرینس را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر اینیتیو پارفومرز پرایوز میستیک اکسپرینس با نام Mystic Experience هم شناخته می شود.
برند اینیشیو پارفومز پرایوز متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی ادویه ای شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از حمید مراتی کاشانی، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: مشک ، کهربا، خزه درخت بلوط ، چوب صندل سفید ، قهوه

این عطر مردانه - زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر اینیتیو پارفومرز پرایوز میستیک اکسپرینس، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
اینیتیو پارفومرز پرایوز میستیک اکسپرینس
خرید ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید