Loading...
سه شنبه 22 شهریور 1401 مدیر عطریمو 51 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه تروساردی مای نیم


برند تروساردی ادکلن تروساردی مای نیم را در سال 2013 معرفی کرد. تروساردی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
تروساردی کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، تروساردی مای نیم می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. تروساردی مای نیم - My Name از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی گلی دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های بنفشه ، گل آفتاب پرست، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل مشک ، یاس بنفش، گل شیپوری، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های کهربا، وانیل است.
برای خرید عطر اصل زنانه تروساردی مای نیم به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید