Loading...
يكشنبه 04 اردیبهشت 1401 مدیر عطریمو 47 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه باربری مستر باربری ادو پرفیوم


در سال 2017، شرکت عطرسازی باربری که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر اصل باربری مستر باربری ادو پرفیوم را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر باربری مستر باربری ادو پرفیوم با نام Mr. Burberry EDP هم شناخته می شود.
برند باربری متعلق به کشور انگلستان است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر چوبی ادویه ای شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از فرانسیس کرکجان، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: نعناع ، گریپ فروت ، هل ، ترخون
اسانس میانی عطر: اسطوخودوس ، سدر ، جوز
اسانس پایه عطر: لوبان ، کهربا، نعناع هندی ، خس خس ، چوب صندل سفید ، دارچین
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر باربری مستر باربری ادو پرفیوم، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
باربری مستر باربری ادو پرفیوم
خرید عطر و ادکلن از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
مطالب مرتبط دیگر را بخوانید
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید