Loading...
آخرین پست ها
يكشنبه 06 آذر 1401
شنبه 05 آذر 1401
شنبه 05 آذر 1401
شنبه 05 آذر 1401
شنبه 05 آذر 1401
جمعه 04 آذر 1401
جمعه 04 آذر 1401
دسته بندی
آرشیو
يكشنبه 11 اردیبهشت 1401 مدیر عطریمو 82 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه هیرام گرین مون بلوم


برند هیرام گرین عطر اصل هیرام گرین مون بلوم را در سال 2013 معرفی کرد. هیرام گرین علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
هیرام گرین کمپانی ثبت شده در هلند است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت هلند هستید، هیرام گرین مون بلوم می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. هیرام گرین مون بلوم - Moon Bloom از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی میوه ای دسته بندی می شود. هیرام گرین از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترکیبات سبز ، یاس، نارگیل ، گل یلانگ ، گل مریم ، صمغ گیاهی ، ادویه جات معطر، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید عطر و ادکلن زنانه هیرام گرین مون بلوم به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید