Loading...
شنبه 21 اسفند 1400 مدیر عطریمو 60 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه پاریس بلو مونداین بلومینگ رز


برند پاریس بلو ادکلن برند پاریس بلو مونداین بلومینگ رز را به قفسه عطرهای پرفروش خود در سرتاسر دنیا اضافه کرد. پاریس بلو علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
پاریس بلو کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، پاریس بلو مونداین بلومینگ رز می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. پاریس بلو مونداین بلومینگ رز - Mondaine Blooming Rose از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های گلی دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های مشک ، فریزیا ، گل برف ، گل صدتومانی، فلفل صورتی ، هلو ، آبنبات ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، سدر ، گریپ فروت ، انگور فرنگی سیاه، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند.
برای خرید اینترنتی عطر و ادکلن زنانه پاریس بلو مونداین بلومینگ رز به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید