Loading...
يكشنبه 25 اردیبهشت 1401 مدیر عطریمو 68 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه ایوسن لورن مون پاریس کوتور


در سال 2018، شرکت عطرسازی ایو سن لورن که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن اصل ایوسن لورن مون پاریس کوتور را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر ایوسن لورن مون پاریس کوتور با نام Mon Paris Couture هم شناخته می شود.
برند ایو سن لورن متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر چایپر میوه ای شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از الیور کرسپ، هری فریمونت، دورا بگریچه آرناو، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، نارنگی ماندارین، سرخالو، گریپ فروت ، تمشک
اسانس میانی عطر: رز ، شکوفه پرتقال ، گل صدتومانی، گل تاتوره
اسانس پایه عطر: مشک ، نعناع هندی ، کشمران ، آمبروکسان
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر ایوسن لورن مون پاریس کوتور، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
ایوسن لورن مون پاریس کوتور
خرید اینترنتی عطر و ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید