Loading...
شنبه 01 مرداد 1401 مدیر عطریمو 16 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه میس فرانک اولیویر (فرانک الیور میس زنانه)


فرانک اولیویر از کمپانی های بسیار مشهور و مطرح در حوزه عطر و ادکلن در سال 2014، ادکلن میس فرانک اولیویر (فرانک الیور میس زنانه) را معرفی و عرضه کرد.
این عطر که از کشور فرانسه عرضه شد، با نام لاتین Miss Franck Olivier شناخته می شود. عطری بسیار خوشبو و جذاب که با رایحه ای بسیار خوشبو از دسته عطرهای گلی میوه ای شناخته می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه خوشبو و ماندگار عطر از ترکیبات متنوع و جذابی استفاده کردند.
در ترکیبات نت اولیه عطر روایح بسیار خوشبوی لیمو ترش، انگور فرنگی سیاه، آناناس ، گلابی ، را احساس می کنیم. در ترکیب نت میانی عطر رایحه های سیب ، یاس، گل برف ، گل صدتومانی، یاس بنفش، استفاده شده است. این عطر بسیار خوشبو در انتها با رایحه های مشک ، کهربا، خزه درخت بلوط ، سدر ، خاتمه یافته و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را در فضا طنین انداز می کند.
برای خرید عطر و ادکلن زنانه متنوع و متفاوت، از طریق لینک زیر به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. و لذت یک خرید اینترنتی امن را تجربه کنید.
برای مشاهده مشخصات یا خرید اینترنتی عطر و ادکلن زنانه میس فرانک اولیویر (فرانک الیور میس زنانه) از طریق لینک زیر اقدام کنید:
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید