Loading...
شنبه 06 فروردین 1401 مدیر عطریمو 88 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه مارک جوزف ماین پورهوم


برند مارک جوزف عطر مارک جوزف ماین پورهوم را به قفسه عطرهای پرفروش خود در سرتاسر دنیا اضافه کرد. مارک جوزف علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
مارک جوزف کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، مارک جوزف ماین پورهوم می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. مارک جوزف ماین پورهوم - Mine Pour Homme از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی چوبی ادویه ای دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های پرتقال، لیمو ترش، گریپ فروت ، جوز ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل ترکیبات سبز ، خس خس ، زنجبیل ، فلفل صورتی ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید است.
برای خرید اینترنتی عطر و ادکلن مردانه مارک جوزف ماین پورهوم به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
مطالب مرتبط دیگر را بخوانید
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید