Loading...
يكشنبه 27 آذر 1401 مدیر عطریمو 133 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس


برند مارک جوزف عطر مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس را در سال 2016 معرفی کرد. مارک جوزف علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
مارک جوزف کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس - Mine Noir 1970 Nice از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی چوبی معطر دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، سیب ، هل ، بالنگ ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل اسطوخودوس ، خس خس ، شمعدانی ، روایح چوبی، فلفل ، تمشک ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا است.
برای خرید ادکلن اورجینال مردانه مارک جوزف ماین نویر 1970 نایس به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید