Loading...
چهارشنبه 14 مهر 1400 مدیر عطریمو 24 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه ون کلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس ادو تویلت


برند ون کلیف اند آرپلز ادکلن برند ون کلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس ادو تویلت را در سال 2010 معرفی کرد. ون کلیف اند آرپلز علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
ون کلیف اند آرپلز کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، ون کلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس ادو تویلت می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. ون کلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس ادو تویلت - Midnight in Paris EDT از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های شرقی دسته بندی می شود. دومیتیل برتیه، اولیویه پولژ از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، لیمو ترش، چرم ، رزماری ، چای میت، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گل برف ، چای ، بوته وحشی جاوی ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، لوبان ، کهربا، بادام ، روایح دودی است.
برای خرید اینترنتی عطر و ادکلن مردانه ون کلیف اند آرپلز میدنایت این پاریس ادو تویلت به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
مطالب مرتبط دیگر را بخوانید
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید