Loading...
دوشنبه 20 دی 1400 مدیر عطریمو 75 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه آمواج - آمواژ میندر


برند آمواج ادکلن برند آمواج - آمواژ میندر را در سال 2020 معرفی کرد. آمواج علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
آمواج کمپانی ثبت شده در عمان است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت عمان هستید، آمواج - آمواژ میندر می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. آمواج - آمواژ میندر - Meander از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی گلی دسته بندی می شود. مکنزی ریلی از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های فلفل ، فلفل صورتی ، تخم هویج ، صمغ کندر ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، نرگس ، گیاه ناگارموتا، پونه کوهی ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های خس خس ، چوب صندل سفید ، صمغ کندر است.
برای خرید اینترنتی عطر و ادکلن مردانه - زنانه آمواج - آمواژ میندر به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید