Loading...
سه شنبه 05 مهر 1401 مدیر عطریمو 217 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه جیوانچی له اینتردیت 2018 (ال اینتردیت 2018)


برند جیونچی ادکلن برند جیوانچی له اینتردیت 2018 (ال اینتردیت 2018) را در سال 2018 معرفی کرد. جیونچی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
جیونچی کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، جیوانچی له اینتردیت 2018 (ال اینتردیت 2018) می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. جیوانچی له اینتردیت 2018 (ال اینتردیت 2018) - L’Interdit (2018) از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی چوبی مُشکی دسته بندی می شود. دومنیک روپیون، آن فلیپو، فانی بال از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های یاس، شکوفه پرتقال ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گل مریم ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی ، خس خس ، آمبروکسان است.
برای خرید ادکلن زنانه جیوانچی له اینتردیت 2018 (ال اینتردیت 2018) به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید