Loading...
دوشنبه 30 آبان 1401 مدیر عطریمو 162 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه ایو سن لورن لیبر اینتنس زنانه


در سال 2020، شرکت عطرسازی ایو سن لورن که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر و ادکلن ایو سن لورن لیبر اینتنس زنانه را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر ایو سن لورن لیبر اینتنس زنانه با نام Libre Intense هم شناخته می شود.
برند ایو سن لورن متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی فوژه شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از کارلوس بنایم، آن فلیپو، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، نارنگی ماندارین، اسطوخودوس
اسانس میانی عطر: اسطوخودوس ، یاس، شکوفه پرتقال ، ارکیده
اسانس پایه عطر: دانه تونکا ، وانیل ، خس خس ، عنبر
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر ایو سن لورن لیبر اینتنس زنانه، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
ایو سن لورن لیبر اینتنس زنانه
خرید اینترنتی عطر از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید