Loading...
يكشنبه 23 مرداد 1401 مدیر عطریمو 219 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه میسون فرانسیس کرکجان لهوم ا لا رز


برند میسون فرانسیس کورکجان ادکلن برند میسون فرانسیس کرکجان لهوم ا لا رز را در سال 2020 معرفی کرد. میسون فرانسیس کورکجان علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
میسون فرانسیس کورکجان کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، میسون فرانسیس کرکجان لهوم ا لا رز می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. میسون فرانسیس کرکجان لهوم ا لا رز - L'Homme À la Rose از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی چوبی مُشکی دسته بندی می شود. فرانسیس کرکجان از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های رز ، سالویا ، گریپ فروت ، لابدانیوم، چوب عنبر، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید عطر و ادکلن مردانه میسون فرانسیس کرکجان لهوم ا لا رز به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید