Loading...
پنجشنبه 03 شهریور 1401 مدیر عطریمو 157 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه - زنانه پنهالیگونز لوانتیوم


در سال 2014، برند مطرح پنهالیگونز که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است ادکلن پنهالیگونز لوانتیوم را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند پنهالیگونز متعلق به کشور انگلستان است. برخی پنهالیگونز لوانتیوم را با نام لاتین Levantium می شناسند. آمیزه های گلی چوبی مُشکی بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر کریستین پروونزانو است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه ترنج ، گیاه درمنه، زعفران ، خاراگوش ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی رز ، بنفشه ، یاس، هل ، ادویه گل میخک ، گل یلانگ ، هلو ، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های مشک ، کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، سدر ، چوب صندل سفید ، صمغ درختچه مر، چوب گایاک، عود، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید ادکلن مردانه - زنانه مختلف دارید به فروشگاه عطر مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید