Loading...
يكشنبه 24 مهر 1401 مدیر عطریمو 209 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه جوووی پاریس لس جوکس سوند فایتس


در سال 2012، شرکت عطرسازی جوووی پاریس که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن برند جوووی پاریس لس جوکس سوند فایتس را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر جوووی پاریس لس جوکس سوند فایتس با نام Les Jeux sont Faits هم شناخته می شود.
برند جوووی پاریس متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر چوبی معطر شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از آملی بورژوا، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: سنبل ختایی ، شکوفه نارنگی ماندارین، خشکبار
اسانس میانی عطر: تنباکو ، زیره سبز
اسانس پایه عطر: وانیل ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، لابدانیوم
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر جوووی پاریس لس جوکس سوند فایتس، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
جوووی پاریس لس جوکس سوند فایتس
خرید عطر ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید