Loading...
چهارشنبه 23 آذر 1401 مدیر عطریمو 186 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه کارتیر لِس هیروز دِ کارتیِر : له هیور فول ایکس (10)


عطر کارتیر لِس هیروز دِ کارتیِر : له هیور فول ایکس (10) از محصولات برند اصل کارتیر در سال 2009 است. کارتیر از برندهای مطرح و بسیار مشهور در حوزه عطر و ادکلن است که همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و زیبا نموده است.
عطرهای تولیدی برند کارتیر معمولاً در کشور فرانسه ساخته و عرضه می شوند. کارتیر لِس هیروز دِ کارتیِر : له هیور فول ایکس (10) یا Les Heures de Cartier: L'Heure Folle X از ترکیب آمیزه های معطر میوه ای خلق شده است. متیلده لاران از عطاران بسیار هنرمند و برجسته است. عطرسازی مطرح که تمام سعی خود را در خلق بهترین رایحه عطر نموده اند.
عطرها ترکیبی خارق العاده از عناصر متفاوت هستند. کنار هم چیده شدن تک تک این اسانس ها نقشی بسزا در تولید رایحه نهایی عطر که معمولاً خاص و بسیار منحصر به فرد است دارد. نت اولیه عطر شامل روایح بنفشه ، آلدهید ، انگور فرنگی سیاه، بلوبری، فلفل صورتی ، دانه‌های قرمز ، پیچک ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید عطر مردانه - زنانه کارتیر لِس هیروز دِ کارتیِر : له هیور فول ایکس (10) به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر انواع عطرهای زنانه و مردانه در انواع قیمت ها از برندهای مطرح از ارزان را گران را می توانید مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید