Loading...
جمعه 23 دی 1401 مدیر عطریمو 135 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه ایسی میاکه لئو سوپر ماجور د ایسه ( د ایسی)


در سال 2018، شرکت عطرسازی ایسی میاکه که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن برند ایسی میاکه لئو سوپر ماجور د ایسه ( د ایسی) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر ایسی میاکه لئو سوپر ماجور د ایسه ( د ایسی) با نام L’Eau Super Majeure d’Issey هم شناخته می شود.
برند ایسی میاکه متعلق به کشور ژاپن است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر چوبی آبزی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از اورلین گیشارد، فابریس پلگرین، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: رزماری ، سالویا اسکلاریا، مرکبات
اسانس میانی عطر: آب دریا ، نعناع هندی ، روایح چوبی، کشمران ، نمک
اسانس پایه عطر: دانه تونکا ، وانیل ، چرم ، روایح دودی، چوب عنبر
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر ایسی میاکه لئو سوپر ماجور د ایسه ( د ایسی)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
ایسی میاکه لئو سوپر ماجور د ایسه ( د ایسی)
خرید عطر از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید