Loading...
سه شنبه 24 آبان 1401 مدیر عطریمو 173 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه ایسی میاکه لئو د ایسی پور هوم وود اند وود


برند ایسی میاکه ادکلن ایسی میاکه لئو د ایسی پور هوم وود اند وود را در سال 2019 معرفی کرد. ایسی میاکه علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
ایسی میاکه کمپانی ثبت شده در ژاپن است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ژاپن هستید، ایسی میاکه لئو د ایسی پور هوم وود اند وود می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. ایسی میاکه لئو د ایسی پور هوم وود اند وود - L'Eau d'Issey pour Homme Wood & Wood از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های چوبی دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های گریپ فروت ، هل ، لامی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل سدر ، چوب صندل سفید ، زردآلو، آمبروکسان، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی ، خس خس ، روایح چوبی است.
برای خرید ادکلن مردانه ایسی میاکه لئو د ایسی پور هوم وود اند وود به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید