Loading...
پنجشنبه 26 اسفند 1400 مدیر عطریمو 71 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه ایسی میاکه لئو د ایسه پورهوم اسپرت مینت


در سال 2014، شرکت عطرسازی ایسی میاکه که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر اصل ایسی میاکه لئو د ایسه پورهوم اسپرت مینت را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر ایسی میاکه لئو د ایسه پورهوم اسپرت مینت با نام L'Eau d'Issey Pour Homme Sport Mint هم شناخته می شود.
برند ایسی میاکه متعلق به کشور ژاپن است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر مرکباتی معطر شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از آلبرتو موریلاس، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، گریپ فروت
اسانس میانی عطر: نعناع ، شمعدانی
اسانس پایه عطر: خس خس ، روایح چوبی
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر ایسی میاکه لئو د ایسه پورهوم اسپرت مینت، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
ایسی میاکه لئو د ایسه پورهوم اسپرت مینت
خرید عطر ادکلن از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید