Loading...
شنبه 05 شهریور 1401 مدیر عطریمو 176 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه پارفومز د مارلی لیتون اکسکلوسیف


برند پارفومز د مارلی عطر اصل پارفومز د مارلی لیتون اکسکلوسیف را در سال 2017 معرفی کرد. پارفومز د مارلی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
پارفومز د مارلی کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، پارفومز د مارلی لیتون اکسکلوسیف می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. پارفومز د مارلی لیتون اکسکلوسیف - Layton Exclusif از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های شرقی دسته بندی می شود. حمید مراتی کاشانی از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، نارنگی ماندارین، بادام ، آب ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، شمعدانی ، گاردنیای یاسمنی، مشک زباد ، گل سوسن، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، چوب صندل سفید ، فلفل صورتی ، چوب گایاک، قهوه ، عود لائوس است.
برای خريد عطر اينترنتي مردانه - زنانه پارفومز د مارلی لیتون اکسکلوسیف به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید