Loading...
آخرین پست ها
چهارشنبه 08 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
چهارشنبه 15 دی 1400 مدیر عطریمو 51 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه لانکوم لا ویه است بله لئو پارفوم اینتنس (لاویست بل لئو اینتنس)


لانکوم لا ویه است بله لئو پارفوم اینتنس (لاویست بل لئو اینتنس) از عطرهای عرضه شده در 2015 است. این عطر زنانه را برند لانکوم منتشر کرد. عطر لانکوم لا ویه است بله لئو پارفوم اینتنس (لاویست بل لئو اینتنس) بعد از انتشار در بازار عطر، به سرعت محبوب و در قفسه عطرهای پرفروش عطر و ادکلن قرار گرفت.
ادکلن اصل زنانه لانکوم لا ویه است بله لئو پارفوم اینتنس (لاویست بل لئو اینتنس) ساخت فرانسه است. لانکوم لا ویه است بله لئو پارفوم اینتنس (لاویست بل لئو اینتنس) - La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense از کنار هم چیده شدن آمیزه های بسیار خوشبو و شیک گلی میوه ای شیرین به وجود آمده است. عطرسازان هنرمند و برجسته ای مانند دومنیک روپیون، آن فلیپو بر روی ساخت رایحه خارق العاده عطر کار کردند. در هنر عطرسازی، باید ناب ترین مواد اولیه را در اختیار برترین عطرسازان جهان قرار داد و از آنها خوشبوترین رایحه ها را توقع داشت.
ترکیبات عطر:
اسانس اولیه:
ترنج ، پرتقال، فلفل صورتی ، برگ و جوانه انگور فرنگی، گلابی
اسانس میانی:
زنبق ، یاس، گل یلانگ ، شکوفه پرتقال ، گل مریم
اسانس پایانی:
فندق ، خامه

برای خرید عطر زنانه متنوع از برند های مختلف اصل و اورجینال به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های قیمتی مختلف را مشاهده کنید. برای مشاهده مشخصات کاملتر محصول یا مشاهده قیمت آن بر روی لینک زیر کلیک کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید