Loading...
يكشنبه 01 اسفند 1400 مدیر عطریمو 48 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه کارتیر لا پانتیر (له پنتر)


برند کارتیر عطر اصل کارتیر لا پانتیر (له پنتر) را در سال 2014 معرفی کرد. کارتیر علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
کارتیر کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، کارتیر لا پانتیر (له پنتر) می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. کارتیر لا پانتیر (له پنتر) - La Panthere از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی چایپر گلی دسته بندی می شود. متیلده لاران از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، بادیان رومی، توت فرنگی ، ریواس ، خشکبار ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، گاردنیای یاسمنی، گل یلانگ ، شکوفه پرتقال ، گلابی ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، چرم است.
برای خرید ادکلن اصل زنانه کارتیر لا پانتیر (له پنتر) به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید