Loading...
سه شنبه 18 آبان 1400 مدیر عطریمو 15 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه لانکوم لانویت ترزور (لنکوم ترسور ل نویت)


برند لانکوم ادکلن لانکوم لانویت ترزور (لنکوم ترسور ل نویت) را در سال 2015 معرفی کرد. لانکوم علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
لانکوم کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، لانکوم لانویت ترزور (لنکوم ترسور ل نویت) می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. لانکوم لانویت ترزور (لنکوم ترسور ل نویت) - La Nuit Tresor از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی وانیلی دسته بندی می شود. کریستوف رینود، آمندین مری از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، نارنگی، گلابی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، توت فرنگی ، ارکیده ، میوه گل ساعت ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های سرخالو، وانیل ، نعناع هندی ، کومارین ، پرالین، روایح دودی، پاپیروس ، شیرین بیان ، کارامل ، قهوه است.
برای خرید عطر زنانه لانکوم لانویت ترزور (لنکوم ترسور ل نویت) به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید