Loading...
چهارشنبه 31 فروردین 1401 مدیر عطریمو 52 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه نیکلای پارفومر کرییتر کیس می اینتنس


در سال 2014، شرکت عطرسازی نیکلای پارفومر کرییتر که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن برند نیکلای پارفومر کرییتر کیس می اینتنس را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر نیکلای پارفومر کرییتر کیس می اینتنس با نام Kiss Me Intense هم شناخته می شود.
برند نیکلای پارفومر کرییتر متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی وانیلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. عطاران این عطر خارق العاده، با ترکیب عناصر طبیعی و خاص توانستند به خوبی از پس خلق رایحه خاص و کاملاً انحصاری بر آیند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: وانیل ، گل آفتاب پرست، بادام ، بادیان ختایی ، یونجه خشک

این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر نیکلای پارفومر کرییتر کیس می اینتنس، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
نیکلای پارفومر کرییتر کیس می اینتنس
خرید ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید