Loading...
دوشنبه 19 دی 1401 مدیر عطریمو 150 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه زدیگ اند وولتیر جاست راک فور هر زنانه


برند زدیگ اند وولتیر عطر و ادکلن زدیگ اند وولتیر جاست راک فور هر زنانه را در سال 2017 معرفی کرد. زدیگ اند وولتیر علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
زدیگ اند وولتیر کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، زدیگ اند وولتیر جاست راک فور هر زنانه می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. زدیگ اند وولتیر جاست راک فور هر زنانه - Just Rock! for Her از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی گلی دسته بندی می شود. میشل آلمیراک، سایدونی لانسیسر از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های وانیل ، نعناع هندی ، یاس، روایح چوبی، گل مریم ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید اینترنتی عطر و ادکلن زنانه زدیگ اند وولتیر جاست راک فور هر زنانه به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید