Loading...
شنبه 19 شهریور 1401 مدیر عطریمو 101 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه روبرتو کاوالی جاست مردانه


در سال 2013، شرکت عطرسازی روبرتو کاوالی که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر روبرتو کاوالی جاست مردانه را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر روبرتو کاوالی جاست مردانه با نام Just Cavalli for Men هم شناخته می شود.
برند روبرتو کاوالی متعلق به کشور ایتالیا است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر رایحه های چرمی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از دومیتیل برتیه، کلمنت گواری، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: فلفل قرمز شیرین
اسانس میانی عطر: خس خس
اسانس پایه عطر: چرم
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر روبرتو کاوالی جاست مردانه، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
روبرتو کاوالی جاست مردانه
خرید ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید