Loading...
چهارشنبه 12 مرداد 1401 مدیر عطریمو 156 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه هرمس ژور د هرمس گاردنیا


در سال 2014، شرکت عطرسازی هرمس که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر هرمس ژور د هرمس گاردنیا را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر هرمس ژور د هرمس گاردنیا با نام Jour d'Hermes Gardenia هم شناخته می شود.
برند هرمس متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر رایحه های گلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از ژان کلود النا، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: رز ، یاس، گاردنیای یاسمنی، گل مریم ، مرکبات

این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر هرمس ژور د هرمس گاردنیا، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
هرمس ژور د هرمس گاردنیا
خرید آنلاین ادکلن اصل از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید