Loading...
دوشنبه 30 آبان 1401 مدیر عطریمو 179 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه دیور جادور وویل د پارفوم (ژادور ویل د پرفیوم)


برند دیور عطر اصل دیور جادور وویل د پارفوم (ژادور ویل د پرفیوم) را در سال 2013 معرفی کرد. دیور علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
دیور کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، دیور جادور وویل د پارفوم (ژادور ویل د پرفیوم) می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. دیور جادور وویل د پارفوم (ژادور ویل د پرفیوم) - j'adore voile de parfum از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های گلی دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های رز ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل زنبق ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک است.
برای خرید اینترنتی عطر و ادکلن زنانه دیور جادور وویل د پارفوم (ژادور ویل د پرفیوم) به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید