Loading...
دوشنبه 02 آبان 1401 مدیر عطریمو 132 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه آیدس د ونوستاس ایریس نازارنا


ادکلن آیدس د ونوستاس ایریس نازارنا از محصولات برند اصل آیدس د ونوستاس در سال 2013 است. آیدس د ونوستاس از برندهای مطرح و بسیار مشهور در حوزه عطر و ادکلن است که همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و زیبا نموده است.
عطرهای تولیدی برند آیدس د ونوستاس معمولاً در کشور ایالات متحده ساخته و عرضه می شوند. آیدس د ونوستاس ایریس نازارنا یا Iris Nazarena از ترکیب آمیزه های گلی چوبی مُشکی خلق شده است. رالف شویگر از عطاران بسیار هنرمند و برجسته است. عطرسازی مطرح که تمام سعی خود را در خلق بهترین رایحه عطر نموده اند.
عطرها ترکیبی خارق العاده از عناصر متفاوت هستند. کنار هم چیده شدن تک تک این اسانس ها نقشی بسزا در تولید رایحه نهایی عطر که معمولاً خاص و بسیار منحصر به فرد است دارد. نت اولیه عطر شامل روایح زنبق ، گل ختی ، بادیان ختایی ، دانه سرو کوهی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل رایحه های بسیار خوشبوی رز ، چرم ، ادویه گل میخک ، عود، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیر گذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل کهربا، خس خس ، روایح چوبی، روایح دودی، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
برای خرید ادکلن مردانه - زنانه آیدس د ونوستاس ایریس نازارنا به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر انواع عطرهای زنانه و مردانه در انواع قیمت ها از برندهای مطرح از ارزان را گران را می توانید مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید