Loading...
چهارشنبه 08 تیر 1401 مدیر عطریمو 162 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه جیانفرانکو فره این د مود فور لاو پیور


در سال 2010، برند مطرح جیانفرانکو فره که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است ادکلن جیانفرانکو فره این د مود فور لاو پیور را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند جیانفرانکو فره متعلق به کشور ایتالیا است. برخی جیانفرانکو فره این د مود فور لاو پیور را با نام لاتین In The Mood For Love Pure می شناسند. آمیزه های گلی میوه ای بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه ترنج ، هلو ، برگ و جوانه انگور فرنگی، گلابی ، سیب سرخ ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی رز ، یاس، گل سوسن، شکوفه گیلاس ، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های مشک ، سدر ، روایح چوبی، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید عطر و ادکلن زنانه مختلف دارید به فروشگاه عطر مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید