Loading...
دوشنبه 21 شهریور 1401 مدیر عطریمو 169 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه دیور هیپنوتیک پویزن ادو پرفیوم


برند دیور عطر اصل دیور هیپنوتیک پویزن ادو پرفیوم را در سال 2014 معرفی کرد. دیور علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
دیور کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، دیور هیپنوتیک پویزن ادو پرفیوم می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. دیور هیپنوتیک پویزن ادو پرفیوم - Hypnotic Poison EDP از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی وانیلی دسته بندی می شود. فرانسوا دماشی از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های بادام ، شیرین بیان ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، شکوفه پرتقال ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، وانیل است.
برای خرید عطر اورجینال زنانه دیور هیپنوتیک پویزن ادو پرفیوم به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید