Loading...
يكشنبه 09 مرداد 1401 مدیر عطریمو 161 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه هوگو بوس هوگو اکسترم


برند هوگو بوس عطر هوگو بوس هوگو اکسترم را در سال 2016 معرفی کرد. هوگو بوس علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
هوگو بوس کمپانی ثبت شده در آلمان است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت آلمان هستید، هوگو بوس هوگو اکسترم می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. هوگو بوس هوگو اکسترم - Hugo Extreme از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی معطر گیاهی دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های سیب ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل اسطوخودوس ، سالویا ، شمعدانی ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های سدر ، درخت نراد است.
برای خرید ادکلن اصل مردانه هوگو بوس هوگو اکسترم به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید