Loading...
چهارشنبه 02 آذر 1401 مدیر عطریمو 107 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه هوگو بوس باتلد آنلیمیتد (هوگو باس انلیمیتد)


هوگو بوس از کمپانی های بسیار مشهور و مطرح در حوزه عطر و ادکلن در سال 2014، عطر اصل هوگو بوس باتلد آنلیمیتد (هوگو باس انلیمیتد) را معرفی و عرضه کرد.
این عطر که از کشور آلمان عرضه شد، با نام لاتین Hugo Boss Bottled Unlimited شناخته می شود. عطری بسیار خوشبو و جذاب که با رایحه ای بسیار خوشبو از دسته عطرهای معطر فوژه شناخته می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه خوشبو و ماندگار عطر از ترکیبات متنوع و جذابی استفاده کردند.
در ترکیبات نت اولیه عطر روایح بسیار خوشبوی نعناع هندی ، گریپ فروت ، برگ بنفشه ، را احساس می کنیم. در ترکیب نت میانی عطر رایحه های رز ، دارچین ، آناناس ، استفاده شده است. این عطر بسیار خوشبو در انتها با رایحه های مشک ، چوب صندل سفید ، لابدانیوم، خاتمه یافته و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را در فضا طنین انداز می کند.
برای خرید عطر مردانه متنوع و متفاوت، از طریق لینک زیر به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. و لذت یک خرید اینترنتی امن را تجربه کنید.
برای مشاهده مشخصات یا خرید اینترنتی ادکلن برند مردانه هوگو بوس باتلد آنلیمیتد (هوگو باس انلیمیتد) از طریق لینک زیر اقدام کنید:
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید