Loading...
چهارشنبه 11 آبان 1401 مدیر عطریمو 134 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه جیونچی هات کوتور ادو تویلت


در سال 2000، شرکت عطرسازی جیونچی که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر جیونچی هات کوتور ادو تویلت را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر جیونچی هات کوتور ادو تویلت با نام Hot Couture EDT هم شناخته می شود.
برند جیونچی متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر رایحه های گلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از ژاک کاوالیه، آلبرتو موریلاس، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، پرتقال، تمشک
اسانس میانی عطر: خس خس ، فلفل ، مگنولیا
اسانس پایه عطر: مشک ، کهربا، چوب صندل سفید
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر جیونچی هات کوتور ادو تویلت، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
جیونچی هات کوتور ادو تویلت
خرید اینترنتی ادکلن از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید