Loading...
جمعه 25 آذر 1401 مدیر عطریمو 148 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه هاوس آف سیلیج نامبر 003


در سال 2016، برند مطرح هاوس آف سیلیج که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است عطر هاوس آف سیلیج نامبر 003 را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند هاوس آف سیلیج متعلق به کشور ایالات متحده است. برخی هاوس آف سیلیج نامبر 003 را با نام لاتین HoS N.003 می شناسند. آمیزه های چوبی آبزی بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه آب دریا ، سالویا ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی عنبر، چوب آکیگالا، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند.
اگر قصد خرید آنلاین عطر مردانه مختلف دارید به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید