Loading...
يكشنبه 06 آذر 1401 مدیر عطریمو 63 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه لالیک هومج الهوم وویاژر (هومیج له هوم وویجر)


در سال 2014، شرکت عطرسازی لالیک که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر لالیک هومج الهوم وویاژر (هومیج له هوم وویجر) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر لالیک هومج الهوم وویاژر (هومیج له هوم وویجر) با نام Hommage a l'homme Voyageur هم شناخته می شود.
برند لالیک متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی چوبی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از میشل آلمیراک، مایلین آلران، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، هل
اسانس میانی عطر: نعناع هندی ، خس خس ، پاپیروس
اسانس پایه عطر: کهربا، وانیل ، خزه درخت بلوط
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر لالیک هومج الهوم وویاژر (هومیج له هوم وویجر)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
لالیک هومج الهوم وویاژر (هومیج له هوم وویجر)
خرید ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید