Loading...
دوشنبه 03 بهمن 1401 مدیر عطریمو 140 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه ناسوماتو هیندو گراس


عطر اصل ناسوماتو هیندو گراس از محصولات برند اصل ناسوماتو است. ناسوماتو از برندهای مطرح و بسیار مشهور در حوزه عطر و ادکلن است که همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و زیبا نموده است.
عطرهای تولیدی برند ناسوماتو معمولاً در کشور هلند ساخته و عرضه می شوند. ناسوماتو هیندو گراس یا Hindu Grass از ترکیب آمیزه های معطر گیاهی خلق شده است. الکساندرو گولتیری از عطاران بسیار هنرمند و برجسته است. عطرسازی مطرح که تمام سعی خود را در خلق بهترین رایحه عطر نموده اند.
عطرها ترکیبی خارق العاده از عناصر متفاوت هستند. کنار هم چیده شدن تک تک این اسانس ها نقشی بسزا در تولید رایحه نهایی عطر که معمولاً خاص و بسیار منحصر به فرد است دارد. نت اولیه عطر شامل روایح نعناع هندی ، ترکیبات سبز ، تنباکو ، علف ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید عطر اورجینال مردانه - زنانه ناسوماتو هیندو گراس به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر انواع عطرهای زنانه و مردانه در انواع قیمت ها از برندهای مطرح از ارزان را گران را می توانید مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید