Loading...
سه شنبه 14 تیر 1401 مدیر عطریمو 154 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه کرید هیمالایا (هیمالیا)


در سال 2002، شرکت عطرسازی کرید که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن برند کرید هیمالایا (هیمالیا) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر کرید هیمالایا (هیمالیا) با نام Himalaya هم شناخته می شود.
برند کرید متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی چوبی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از اولیویه کرید سیکس جنریشن، اروین کرید سون جنریشن، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، لیمو ترش، گریپ فروت
اسانس میانی عطر: چوب صندل سفید
اسانس پایه عطر: مشک ، کهربا، سدر
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر کرید هیمالایا (هیمالیا)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
کرید هیمالایا (هیمالیا)
خرید عطر و ادکلن از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید