Loading...
چهارشنبه 31 فروردین 1401 مدیر عطریمو 55 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه - زنانه اینیتیو پارفومرز پرایوز های فرکونسی


ادکلن اصل اینیتیو پارفومرز پرایوز های فرکونسی از محصولات برند اصل اینیشیو پارفومز پرایوز در سال 2016 است. اینیشیو پارفومز پرایوز از برندهای مطرح و بسیار مشهور در حوزه عطر و ادکلن است که همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و زیبا نموده است.
عطرهای تولیدی برند اینیشیو پارفومز پرایوز معمولاً در کشور فرانسه ساخته و عرضه می شوند. اینیتیو پارفومرز پرایوز های فرکونسی یا High Frequency از ترکیب آمیزه های رایحه های گلی خلق شده است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
عطرها ترکیبی خارق العاده از عناصر متفاوت هستند. کنار هم چیده شدن تک تک این اسانس ها نقشی بسزا در تولید رایحه نهایی عطر که معمولاً خاص و بسیار منحصر به فرد است دارد. نت اولیه عطر شامل روایح بادام ، مگنولیا ، متیل دی‌هیدروجاسمونات، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید ادکلن اصل مردانه - زنانه اینیتیو پارفومرز پرایوز های فرکونسی به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر انواع عطرهای زنانه و مردانه در انواع قیمت ها از برندهای مطرح از ارزان را گران را می توانید مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید