Loading...
جمعه 03 دی 1400 مدیر عطریمو 20 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه آنتونیو باندراس هر گلدن سکرت


برند آنتونیو باندراس عطر آنتونیو باندراس هر گلدن سکرت را در سال 2013 معرفی کرد. آنتونیو باندراس علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
آنتونیو باندراس کمپانی ثبت شده در ایالات متحده است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایالات متحده هستید، آنتونیو باندراس هر گلدن سکرت می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. آنتونیو باندراس هر گلدن سکرت - Her Golden Secret از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی گلی دسته بندی می شود. الیزابت ویدال از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، نارنگی ماندارین، سیب ، هلو ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گاردنیای یاسمنی، شکوفه پرتقال ، انگور فرنگی سیاه، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، مشک ، وانیل ، نعناع هندی ، سدر است.
برای خرید عطر زنانه آنتونیو باندراس هر گلدن سکرت به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید