Loading...
دوشنبه 29 فروردین 1401 مدیر عطریمو 24 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه چوپارد هپی اسپیریت بوگت د آمور


ادکلن چوپارد هپی اسپیریت بوگت د آمور از محصولات برند اصل چوپارد در سال 2013 است. چوپارد از برندهای مطرح و بسیار مشهور در حوزه عطر و ادکلن است که همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و زیبا نموده است.
عطرهای تولیدی برند چوپارد معمولاً در کشور سوئیس ساخته و عرضه می شوند. چوپارد هپی اسپیریت بوگت د آمور یا Happy Spirit Bouquet d'Amour از ترکیب آمیزه های گلی میوه ای شیرین خلق شده است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
عطرها ترکیبی خارق العاده از عناصر متفاوت هستند. کنار هم چیده شدن تک تک این اسانس ها نقشی بسزا در تولید رایحه نهایی عطر که معمولاً خاص و بسیار منحصر به فرد است دارد. نت اولیه عطر شامل روایح مشک ، وانیل ، رز ، گل صدتومانی، یوزو ، تمشک ، قند، کشمران ، شیرینی نوقا، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید عطر اصل زنانه چوپارد هپی اسپیریت بوگت د آمور به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر انواع عطرهای زنانه و مردانه در انواع قیمت ها از برندهای مطرح از ارزان را گران را می توانید مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید