Loading...
يكشنبه 24 بهمن 1400 مدیر عطریمو 65 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه جسوس دل پوزو هالووین کیس (جیزز دل پوزو هالوین پشن)


ادکلن برند جسوس دل پوزو هالووین کیس (جیزز دل پوزو هالوین پشن) از محصولات برند اصل جسوس دل پوزو در سال 2008 است. جسوس دل پوزو از برندهای مطرح و بسیار مشهور در حوزه عطر و ادکلن است که همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و زیبا نموده است.
عطرهای تولیدی برند جسوس دل پوزو معمولاً در کشور اسپانیا ساخته و عرضه می شوند. جسوس دل پوزو هالووین کیس (جیزز دل پوزو هالوین پشن) یا Halloween Kiss از ترکیب آمیزه های گلی آبزی خلق شده است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
عطرها ترکیبی خارق العاده از عناصر متفاوت هستند. کنار هم چیده شدن تک تک این اسانس ها نقشی بسزا در تولید رایحه نهایی عطر که معمولاً خاص و بسیار منحصر به فرد است دارد. نت اولیه عطر شامل روایح لیمو ترش، سیب ، هلو ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل رایحه های بسیار خوشبوی فریزیا ، گل صدتومانی، گل پنجه مریم ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیر گذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل مشک ، چوب صندل سفید ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
برای خرید عطر و ادکلن زنانه جسوس دل پوزو هالووین کیس (جیزز دل پوزو هالوین پشن) به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر انواع عطرهای زنانه و مردانه در انواع قیمت ها از برندهای مطرح از ارزان را گران را می توانید مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید