Loading...
جمعه 04 آذر 1401 مدیر عطریمو 2 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه جسوس دل پوزو هالووین زنانه (جیزز دل پوزو هالوین)


ادکلن برند جسوس دل پوزو هالووین زنانه (جیزز دل پوزو هالوین) از محصولات برند اصل جسوس دل پوزو در سال 1997 است. جسوس دل پوزو از برندهای مطرح و بسیار مشهور در حوزه عطر و ادکلن است که همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و زیبا نموده است.
عطرهای تولیدی برند جسوس دل پوزو معمولاً در کشور اسپانیا ساخته و عرضه می شوند. جسوس دل پوزو هالووین زنانه (جیزز دل پوزو هالوین) یا Halloween for Women از ترکیب آمیزه های شرقی گلی خلق شده است. مکس گاواری از عطاران بسیار هنرمند و برجسته است. عطرسازی مطرح که تمام سعی خود را در خلق بهترین رایحه عطر نموده اند.
عطرها ترکیبی خارق العاده از عناصر متفاوت هستند. کنار هم چیده شدن تک تک این اسانس ها نقشی بسزا در تولید رایحه نهایی عطر که معمولاً خاص و بسیار منحصر به فرد است دارد. نت اولیه عطر شامل روایح آب دریا ، بنفشه ، برگ درخت نارنج، برگ موز ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل رایحه های بسیار خوشبوی بنفشه ، گل برف ، گل مریم ، فلفل ، مگنولیا ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیر گذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل وانیل ، چوب صندل سفید ، صمغ درختچه مر، روایح دودی، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
برای خرید ادکلن زنانه جسوس دل پوزو هالووین زنانه (جیزز دل پوزو هالوین) به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر انواع عطرهای زنانه و مردانه در انواع قیمت ها از برندهای مطرح از ارزان را گران را می توانید مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید