Loading...
جمعه 06 اسفند 1400 مدیر عطریمو 72 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه جسوس دل پوزو هالووین فور (جیزز دل پوزو هالوین فه ور)


در سال 2011، برند مطرح جسوس دل پوزو که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است عطر و ادکلن جسوس دل پوزو هالووین فور (جیزز دل پوزو هالوین فه ور) را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند جسوس دل پوزو متعلق به کشور اسپانیا است. برخی جسوس دل پوزو هالووین فور (جیزز دل پوزو هالوین فه ور) را با نام لاتین Halloween Fever می شناسند. آمیزه های گلی میوه ای بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه ترنج ، پرتقال، رز ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی لاله مردابی، یاس، گل یلانگ ، زردآلو، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های دانه تونکا ، مشک ، وانیل ، نعناع هندی ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید اینترنتی عطر زنانه مختلف دارید به فروشگاه عطر مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید