Loading...
شنبه 14 آبان 1401 مدیر عطریمو 157 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه گوچی گوچی بلوم نتتره (نتتاره) دی فیوری


در سال 2018، شرکت عطرسازی گوچی که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن گوچی گوچی بلوم نتتره (نتتاره) دی فیوری را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر گوچی گوچی بلوم نتتره (نتتاره) دی فیوری با نام Gucci Bloom Nettare Di Fiori هم شناخته می شود.
برند گوچی متعلق به کشور ایتالیا است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر رایحه های گلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از آلبرتو موریلاس، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: رز ، زنجبیل
اسانس میانی عطر: یاس، گل مریم ، پیچ امین الدوله
اسانس پایه عطر: مشک ، نعناع هندی ، گل اوسمانتوس
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر گوچی گوچی بلوم نتتره (نتتاره) دی فیوری، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
گوچی گوچی بلوم نتتره (نتتاره) دی فیوری
خرید ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید