Loading...
يكشنبه 11 مهر 1400 مدیر عطریمو 19 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه جفری بین گری فلنل (فلانل)


در سال 1975، برند مطرح جفری بین که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است ادکلن جفری بین گری فلنل (فلانل) را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند جفری بین متعلق به کشور ایالات متحده است. برخی جفری بین گری فلنل (فلانل) را با نام لاتین Grey Flannel می شناسند. آمیزه های شرقی چوبی بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه ترنج ، لیمو ترش، بهار نارنج، برگ درخت نارنج، صمغ گالبانیوم، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی رز ، سالویا ، بنفشه ، زنبق ، گل ابریشم ، شمعدانی ، نرگس ، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های دانه تونکا ، خزه درخت بلوط ، خس خس ، سدر ، بادام ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید ادکلن مردانه مختلف دارید به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید