Loading...
آخرین پست ها
جمعه 21 مرداد 1401
پنجشنبه 20 مرداد 1401
پنجشنبه 20 مرداد 1401
پنجشنبه 20 مرداد 1401
چهارشنبه 19 مرداد 1401
چهارشنبه 19 مرداد 1401
چهارشنبه 19 مرداد 1401
چهارشنبه 19 مرداد 1401
چهارشنبه 19 مرداد 1401
دسته بندی
آرشیو
شنبه 29 آبان 1400 مدیر عطریمو 68 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه اتکینسونز گلد فیر این می فیر


برند اتکینسونز عطر اتکینسونز گلد فیر این می فیر را در سال 2018 معرفی کرد. اتکینسونز علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
اتکینسونز کمپانی ثبت شده در انگلستان است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت انگلستان هستید، اتکینسونز گلد فیر این می فیر می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. اتکینسونز گلد فیر این می فیر - Gold Fair In Mayfair از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی گلی دسته بندی می شود. فیلیپین کوتیر از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های جوز ، ابسنث، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل سالویا ، زنبق ، کاکائو ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های خس خس ، بوته وحشی جاوی ، آمبروکسان است.
برای خرید عطر مردانه - زنانه اتکینسونز گلد فیر این می فیر به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید